About us

Pracownia Retro New Life prezentuje Państwu meble, które są kwintesencją ducha awangardy. Jego głównym założeniem jest łączenie przeciwieństw: starego świata z nowoczesnym designem. A wszystko po to, by stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Pomysł na naszą Pracownię zrodził się z pasji. Z pasji do kolekcjonowania starych mebli, które wyszukujemy podczas naszych licznych podróży. I chociaż lata swojej młodości meble maja już dawno za sobą, gdyż ich powstanie przypada na okres od 1820 roku aż po lata 70 minionego stulecia, to odnowione i ubrane w piękne tkaniny mogą dalej służyć kolejnym pokoleniom.

Nasze meble nie są współczesną repliką. Są to odrestaurowane meble, które dostały drugą szansę, by znów zachwycać swoim pięknem. Każdy mebel, który opuszcza naszą pracownię jest indywidualnym projektem. To sprawia, że nasze meble są jedyne i niepowtarzalne. Nadadzą charakteru niemal każdemu wnętrzu.

Są stworzone dla ludzi wymagających i podążających za trendami w modzie, która z dużą odwagą łączy RETRO z nowoczesnością.

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu piękne meble tapicerowane z okresu: Ludwik­Filip, Biedermeier, Eklektyzm, Secesja, Art­Deco

 

Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found