O nas

Tylko rzeczy robione z pasją pozwalają na stworzenie czegoś tak wyjątkowego.

Pracownia Retro New Life prezentuje Państwu meble, które są kwintesencją ducha awangardy. Jego głównym założeniem jest łączenie przeciwieństw: starego świata z nowoczesnym designem. A wszystko po to, by stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Pomysł na naszą pracownię zrodził się z pasji do kolekcjonowania starych tapicerowanych mebli
z XIX i początku XX wieku, które wyszukujemy podczas licznych podróży. Naszym marzeniem
i celem stało się, aby pozostające w niełasce i zapomnieniu meble dostały nowe życie. Dlatego z wielką starannością dokonujemy ich odnowienia, używając do tego najwyższej jakości materiałów. Przeprowadzamy gruntowną renowację mebli, aby stały się jednocześnie wygodne i funkcjonalne.

Nasza wyobraźnia wyposaża odrestaurowane meble w nowe barwy, ubiera je w piękne
i wysmakowane tkaniny. Tym samym każdy mebel opuszczający pracownię jest indywidualnym projektem. Przechodzi metamorfozę, aby zachowując swoją historię, stać się meblem jedynym
i niepowtarzalnym, o nowoczesnym designie.

Jesteśmy przekonani, że meble z Pracowni Retro New Life nadadzą oryginalności każdemu wnętrzu. Kierujemy więc naszą ofertę do klienta wymagającego i otwartego na nowe estetyczne wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, pozostając w przekonaniu, że znajdziecie Drodzy Pąństwo dla siebie wspaniały mebel w stylu: Art Deco, Biedermeier, Ludwik Filip i innych właściwych dla XIX i początku XX wieku.

Pracownia Retro New Life

Invalid username, no pictures, or instagram servers not found
Invalid username, no pictures, or instagram servers not found